Zákazy jízd - Rakousko 2

13. dubna 2008 v 13:01 | David75 |  Jurotrans - kdo má zájem,může přijít pracovat mezi nás.
Tyrolsko
A12 zákaz platí v obou pruzích v obou směrech, mezi Kufstein (km 6.350) a Zirl (km 90.0):
Od 1.1.2007, pro nákladní soupravy s největší povolenou hmotností nad 7,5t a pro kamiony s přívěsem, pokud součet nejvyšší povolené hmotnosti obou součástí převyšuje 7,5t a emise NOx převyšují mezní hodnoty 7,0g/kWh (Euro 0 a 1).
Od 1.11.2008, pro nákladní soupravy s největší povolenou hmotností nad 7,5t a pro kamiony s přívěsem, pokud součet nejvyšších povolených hmotností obou součástí převyšuje 7,5t a emise NOx převyšují mezní hodnoty 5,0g/kWh (Euro 2)
Od 1.11.2009, pro kamiony bez přívěsu a tahače s největší povolenou hmotností nad 7,5t, pokud emise NOx převyšují mezní hodnoty 7,0g/kWh (Euro 0 a 1)
Výjimky:
Cesta, které jsou součástí jednotlivé dopravní operace, směřující na východ k železničnímu terminálu Hall v Tyrolsku, nebo západně k železničnímu terminálu Wörgl za účelem naložení vozidla na vlak; cesty, které jsou součástí jednotlivé dopravní operace směřující na západ k železničnímu terminálu Hall v Tyrolsku nebo východním směrem k železničnímu terminálu ve Wörgl, pokud toto může být prokázáno příslušnými dokumenty; vysoce specializovaná motorová vozidla/ vysoce cenově náročná vozidla (automíchače betonové směsi, vlečná vozidla, pojízdné jeřáby).
B164 Hochkönigstrasse, od km 56.251 (Hochfilzen) po km 75.76 (St Johann in Tirol) v obou směrech, pro nákladní vozidla s celkovou hmotností vyšší než 7,5t, s výjimkou odtahové služby, asistenční služby,
vozidel federální armády a nákladních vozidel, která jsou nakládána nebo vykládána
v následujících obcích, nebo v těchto obcích začínají či končí svoji jízdu: St Johann in Tirol, Fieberbrunn in Tirol,Hochfilzen, Leogang ve federální provincii Salzburg.
B165 Gerlossstrasse, od Hainzenbergu po Gerlos, pro vozidla s celkovou hmotností nad 12t, s výjimkou nákladních vozidel do hmotnosti 14t, vozidel správy silnic, správy povodí nebo protilavinové ochrany podílejících se na veřejných pracích, nákladních vozidel užitých ke svozu dřeva do 16t(pro dvounápravová vozidla) a do 22t (pro trojnápravová vozidla) a vozidel s celkovou hmotností do 16t poskytujících dodávkové služby pro Hainzenberg a Gerlos. Zákaz se vztahuje také na vozidla
s přívěsy (s výjimkou vozidel s přívěsy do šíře 2m) mezi Waldheim (hostinec) v Hainzenbergu a vjezdem na parkoviště u lanovky Firstalm v Gerlosu.
B170 Brixentaler Bundesstrasse: od km 9.5 v Hoptgartenu i.B. po km 26.03 v Kirchbergu, pro vozidla s celkovou hmotností přesahující 7,5t, s výjimkou vozidel armády, vozidel odtahové a asistenční služby, vozidel užitých při naléhavých opravách chladírenských zařízení nebo energetických zdrojů a vozidel registrovaných firmami se sídlem v obcích Hopfgarten in Brixen, Westendorf, Brixen in Th Kirchberg i.T. nebo vozidel nakládaných či vykládaných v těchto obcích, jež jsou místem odeslání nebo určení (viz také Wörgl)
B171 Tiroler Strasse (viz také Wörgl a Rattenberg) od km 1.984 do km 3.857 v Kufstein
B172 Walchseestrasse, od státní hranice v Niederndorfu ve směru na Niederndorf a
B175 Wildbichler Strasse: nákladní automobily s celkovou hmotností vyšší než 7,5t od km 1.493 ve směru Ebbs s výjimkou dopravy z nebo do obcí Ebbs, Erl, Niederndorf, Niederndorferberg, Rettenschöss,Walchsee, Kirchdorf, Kössen, Schwendt a Waidring; od km 0.0 do km 1.458 v Kufstein.
B176 Kössener Bundesstrasse: vozidla s celkovou hmotností vyšší než 16t od km 0.0 (křižovatka s B312 v St. Johann) po km 14.0 (Schwendt-Dorf) a vozidla s největší povolenou hmotností vyšší než 7,5t, kromě místní dopravy od km 0.0 (křižovatka s B312 v St. Johann) po km 17.7 (křižovatka s B312 v Kössenu).
B177 Seefelder Strasse na trase Zierlerberg, pro vozidla s celkovou hmotností nad 7,5t jedoucí směrem z kopce, s výjimkou nákladních vozidel registrovaných společnostmi se sídlem v obcích: Seefeld, Scharnitz, Leutasch a Reith bei Seefeld, nebo pokud ředitelství těchto společností sídlí v okresech Garmisch-Partenkirchen, Bad Tölz, Wolfratschausen nebo Weilheim-Schongau; také rakouských vozidel dovážejících nebo odvážejících zboží z horské roviny Seefeld a uvedených okresů. Zákaz platí také pro vozidla s přívěsem jedoucí směrem do kopce, s výjimkou prázdných vozidel a vozidel, která mají povolení k sjezdu.
B177 Seefelder Strasse. L35 Buchener Landesstrasse a L36 Möserer Landsstrasse: na trase Zirlerberg, Buchener Landesstrasse L35, Möserer Landesstrasse L36 a všech silnicích horské roviny Seefeld, zákaz jízd všech vozidel převážejících nebezpečný náklad, která musí být označena panelem oranžové barvy (Rn 10.500 ADR), s výjimkou vozidel zásobujících horskou rovinu Seefeld.
B178 Lofererstrasse: od km 0.00 (Kirchbichl) po km 49.63 (Waidring) platí zákaz pro nákladní vozidla s největší povolenou hmotností nad 7,5t, s výjimkou vozidel se sníženou hladinou hluku podle Čl. 8b KDV 1967, vozidel silniční údržbové služby, vozidel federální armády, vozidel odtahové a asistenční služby, vozidel užitých při odstranění následků živelné pohromy, vozidel užitých při naléhavých opravách chladírenských zařízení nebo energetických zdrojů, vozidel veřejných bezpečnostních služeb a těžkých komerčních vozidel naložených nebo vyložených v okrese Kitzbühl nebo v obcích Ellmau, Scheffau, Söll, Kirchbichl a Wörgl v okrese Kufstein (pokud jsou uvedené obce místem nakládky nebo místem určení). Od km 0.00 (Kirchbichl) po km 49.63 (Waidring) platí místní zákaz jízd pro komerční vozidla s největší povolenou hmotností nad 7,5t převážející kamennou drť, úlomky skla, odpad, automobily, strusku (škávru), cement, prázdné kontejnery, stroje, balicí materiály, stavební materiály a prefa-brikované betonové dílce, kromě přeprav komerčními vozidly, k jejichž nakládce nebo vykládce (místo nakládky nebo místo určení) dochází v okresech Kitzbühl, Lienz, St. Johann im Pongu a Zellam See a také v Söll, Ellmau a Scheffau v okrese Kufstein. Tato výjimka bude platit pouze v případě, kdy se větší část (tj. více než 51%) nakládek nebo vykládek uskuteční v okresech nebo místech vyjmutých ze zákazu. Přeprava zboží nepřesáhne 10% celkové hmotnosti přepravovaného nákladu. Pojem "stavební materiál" označuje objemné zboží jako kameny, písek, štěrk, cihly, izolační a pojivový materiál, ocelové výztužné pruty a tašky.
B179 Fernpassstrasse, mezi km 11.955 v Nassereithu a km 67.944 ve Vilsu, nákladní vozidla s nejvyšší povolenou hmotností nad 7,5t, s výjimkou vozidel, která mají svá stálá stanoviště v okresech Imst, Innsbruck - Land, Innsbruck-Stadt, Landech, Reutte, ve venkovských okresech Biderach, GarmischPartenkirchen, Lindau, Oberallgäu, Ostallgäu, Ravensburg, Unterallgäu, Weilheim-Schongau,ve městech Kaufbeueren, Kempten nebo Memmingen, v obci Samnaun nebo v okrese a údolních obcích Bruggrafenamt nebo Vinschgau a také s výjimkou jízd vozidel za účelem vyložení nebo naložení zboží v uvedených místech a vozidel odtahové a asistenční služby
B180 Reschenstrasse od km 0.00 v Landecku po km 46.22 (státní hranice Nauders): nákladní vozidla s nejvyšší povolenou hmotností nad 7,5t, v obou směrech, s výjimkou jízd vozidel náležících společnostem, jejichž sídlo se nachází v obcích podél silnice B315 mezi km 0.00 a km 46.22 a v přilehlých údolích podél Vintschgauer Staatstrasse (SS38 a SS40) od státní hranice Reschen přes SS40 Reschenstrasse a přes SS38 Stilfserjochstrasse až po Naturns na km 189.5 na SS38 a jejich přilehlých údolích. Výjimka platí také pro jízdy nákladních vozidel, která jsou nakládána a vykládána v okrese Landeck, v údolích obcích Vintschgau a Bruggrafenamt, v Unterengadinu a
Samnaunu (místo výjezdu nebo místo určení); toto se nevztahuje na jízdy vozidel, která jsou nakládána a vykládána v následujících oblastech, pokud jízda začíná a končí v těchto oblastech: ve státech Voralberg, knížectví Liechtenstein, ve švýcarských kantonech Graubünden (na sever od Chur-Davosu), Glarus, St-Gallen, Appenzell, Thurgau, ve venkovských okresech Lindau, Ravensburg a Biberach, pokud vstupující (incoming) a vystupující (outgoing) jízdy probíhají přes Voralberg, ve venkovských okresech Bodenseekreis, Sigmaringen, Konstanz, Schwarzwald-Baar-Kreise, Tuttligen a Rottweil, v okresech a obcích Bozen/Bolzano, Salten-Schlern, Überetsch-Südtiroler Unterland, v autonomní provincii Triento a v oblasti Benátek.
B181 Achensee Budesstrasse a L7 Jenbacher Landesstrasse (Kasbachstrasse): vozidla převážející nebezpečný náklad s výjimkou přeprav z nebo do obcí Achental, Hinterriss a Fischl.
B182 Brennerstrasse: v obou směrech, nákladních vozidla, jízdní a návěsové soupravy s celkovou hmotností nad 3,5t od km 7.4 (obec Schönberg) po km 35.10 (obec Gries a. Br.) a L38 Ellbögener Strasse, v obou směrech od km 10.35 po km 22.60
Výjimky: doprava z nebo do této oblasti za účelem naložení nebo vyložení alespoň 51% nákladu, ale minimálně 1000kg; přeprava z a do této oblasti prováděna vozidly náležícími firmě,jež má v této oblasti sídlo; dodávky a sběr zboží v Stubaitalu od km 7.4 silnice B182 po křižovatku s B183; vozidla silniční správy a armádní vozidla; vyprošťování vozidla; při splnění určitých podmínek (tj. pouze pro zpáteční jízdy do Innsbrucku nebo Brenneru) může být použita B182 z a do Auergarage v Matrei; v případě dále pokračující jízdy musí vozidla použít dálnici A13 z Matrei
B186 Ötztalstrasse v oblasti Höhe Brücke u Pillu: vozidla s celkovou hmotností nad 16t, s výjimkou vozidel jedoucích uprostřed silnice s doprovodným vozidlem
B189 Miemingerstrasse od km 0.00 v Telfsu po km 9.80 v Miemingu: nákladní vozidla s celkovou hmotností nad 7,5t, s výjimkou vozidel místních obyvatel.
B199 Tannheimer Strasse: nákladní vozidla s nejvyšší povolenou hmotností nad 7,5t mezi km 0.00 (obec Weissenbach am Lech) a km 22.65 (obec Schattwald) v obou směrech, s výjimkou stálých obyvatel a dopravy do a z těchto lokalit
L6 Tuxer Strasse od km 0.00 (Mayrhofen) po km 17.225 (úsek Tux - Hinterux): noční zákaz jízd pro nákladní vozidla s největší povolenou hmotností vyšší než 7,5t jedoucí směrem do kopce mezi 22:00 a 07:00 hod., s výjimkou dopravy mléka a potravin
L7 Jenbacher Landesstrasse (Kasbachstrasse): vozidla s největší povolenou hmotností vyšší než 3,5t, s výjimkou vozidel místních obyvatel
L11 Völser Strasse, v obou směrech: nákladní vozidla s nejvyšší povolenou hmotností nad 7,5t mezi km 5.910 a km 6.980; v Unterperfuss od km 11.410 do km 11.960; v Inzing od km 15.700 do km 17.520 a v Pfaffenhofen od km 26.052 do km 27.278
L35 a L36 viz B177
L38 Ellbögenstrasse: od křižovatky s dálničním nájezdem Patsch v obci Patschpo křižovatku s B182 Brennerstrasse v obou směrech: pro vozidla s přívěsy, s výjimkou příjezdů a odjezdů za účelem nakládky a vozidel vyjíždějících z nebo jedoucích do obcí Ellbögen, Mühlbach, Matrei, Patsch a Pfons v úseku mezi křižovatkou silnice L38 Ellbögnerstrasse a dálničním nájezdem v obci Patsch a křižovatkou s B182 Brennerstrasse v Matrei am Brenner. Výjimka platí také pro vozidla odtahové služby, asistenční služby, veřejné bezpečnostní služby, federální armády a údržby silnic
L39 Erpfendorfer Landesstrasse po celé délce pro vozidla s největší povolenou hmotností nad 7,5t ve směru Erpfendorf-Kössen, s výjikou přeprav mléka, čerstvého masa, dobytka, zkazitelných potravin, novin a časopisů a vozidel s trvalou základnou v obcích Kössen, Schwendt, Walchsee, Rettenschöss, Niderndofr, Niederndorferberg, Erl, Ebbs, Oberndorf i.T., Gong, St. Johann i.T., Kirchdorf i.T. a Waidring; doprava jedoucí do nebo z těchto lokalit je také vyjmuta ze zákazu pod podmínkou, že vozidla jsou nakládána a vykládána výhradně v těchto lokalitách
L211 Unterinnstalstrasse: pro nákladní vozidla s největší povolenou hmotností nad 7,5t mezi km 14.755 a km 17.00 (obce Angerberg a Breitenbach am Inn) a v obcích Munster mezi Wiesing a Munster (vzdálenost přibližně 2,6 km), s výjimkou dopravy do a z těchto oblastí
L261 Gräner Strasse: zákaz provozu vozidel s největší povolenou hmotností vyšší 7,5t, která provádějí tranzitní operace, pro kterou jsou podle BGBI.NE879/1992 povinné Eco-body
L274 Kirchdorfer Landesstrasse: nákladní vozidla s největší povolenou hmotností vyšší než 7,5t od km 0.00 (křižovatka s B312 v Kirchdorfu) po km 3.4 (křižovatka s B176), s výjimkou místní dopravy
L348 Spisser Landesstrasse mezi Pfunds-Zollhäuser a Spissermühle v měsících, během nichž je spisserská silnice pokryta sněhem nebo ledem: zákaz jízd platí pro nákladní vozidla s přívěsem
Kitzbühel: Denní zákaz jízd v městské části města Kitzbühelu od 5.července do 5. září a od 20. prosince do 20. března, v obou případech mezi 10:00 a 06:00 hod, s výjimkou příjezdů do zásobovací zóny pro hotely v centru města, cyklistů, taxi služby a motorových vozidel patřících autorizovaným vlastníkům, jejichž jména jsou zaregistrována ve směrnicích zvěřejňovaných v Bote für Tirol No.747/1993 a No.1273/1983.
Kufstein: Přístup k některým hlavním silnicím je zakázán nákladním vozidlům s největší povolenou hmotností vyšší 3,5t, s výjimkou místní dopravy; těžká tranzitní vozidla mohou využít alternativní trasy Kufstein/Zell - nová Wildbichlerstrasse - stará Wildbichterstrasse - přístupová silnice Kufstein/Nord - Hochauser v obou směrech.
Wörgl: Tiroler Strasse (B171), Brixentaler Strasse (B170) při průjezdu městem Wörgl po B171 mezi koncem nájezdu na dálnici Wörgl-West (km 19.087) a křižovatkou s dálničním nájezdem ve Wörgl-Ost a také na silnici B170 od odbočky Luech (km 4.65) po nájezd na B171 Wörgl-Ortsmitte, nákladní vozidla s největší povolenou hmotností přesahující 7,5t, s výjimkou místní přepravy ve Wörglu a Wildschönau.
Rattenberg: Tiroler Strasse (B171): zákaz pro přepravy nebezpečného nákladu s výjimkou dodávek v okresech Rattenberg a Radfeld. Zákaz platí také v neděli a státní svátek od 22:00 do 05:00 hod následujícího dne pro nákladní vozidla s největší povolenou hmotností vyšší 7,5t; mimo tato časová období platí zákaz provozu nákladních vozidel s největší povolenou hmotností vyšší 7,5t, s výjimkou vozidel registrovaných v Radfeldu, nakládacích činností v okrese Rattenberg a Radfeldu a vozidel s povolením (včetně vozidel dálniční a odtahové služby a přepravy dřeva mimo území města)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 qrrutazqxbe qrrutazqxbe | E-mail | Web | 29. května 2009 v 13:48 | Reagovat

Y0s3DQ  <a href="http://zssxaxvgjbeg.com/">zssxaxvgjbeg</a>, [url=http://lkwfeicezoez.com/]lkwfeicezoez[/url], [link=http://pvfzcuetpfot.com/]pvfzcuetpfot[/link], http://modbunbmedon.com/

2 Katia Katia | Web | 7. února 2014 v 16:36 | Reagovat

Rakousko je určitě dobrou volbou pro lyžování. Je to poměrně blízko (v porovnání třeba s Francií určitě), ceny jízdného bývají v pohodě a sjezdové tratě se počítají bezpochyby k best of, co Evropa nabízí.

3 Jameshen Jameshen | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 22:58 | Reagovat

<a href=http://fei.girls-kzn.mobi>проститутки Казань</a>
<a href=http://fei.girls-kzn.mobi/individuals/>индивидуалки Казань</a>

4 ShaylaRktzs ShaylaRktzs | E-mail | 11. října 2018 v 23:49 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama